Uwaga konkurs! 4 pory roku.

Udostępnij post na Facebooku!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nowe szlaki turystyczne w gminie Cieszanów.

Rowery i wycieczka nad jezioro Świteź na Ukrainie to główne nagrody w konkursie 4 Pory Roku. Zwyciężyć można dzięki wyjątkowemu pomysłowi na szlak turystyczny po naszej gminie.

Co możemy robić zimą, wiosną, latem i jesienią w okolicach Cieszanowa? Na pewno zwiedzić lokalne atrakcje i przeżyć wiele przygód. Najlepszym sposobem na to jest podróżowanie szlakiem turystycznym. W konkursie 4 Pory roku każdy może zgłosić swój własny pomysł na krótki szlak turystyczny po terenie gminy Cieszanów.

Reguły są dość proste. Do 12 czerwca należy przedstawić swój pomysłu na szlak turystyczny ukazujący walory przyrodnicze, turystyczne lub kulturowe gminy  Cieszanów. Szlak składać musi się z 5 punktów przystankowych, miejsc wartych odwiedzenia o różnych porach roku. Ważne, żeby każde z tych miejsc było łatwo dostępne dla potencjalnych turystów i żeby we wskazanym przez was miejscu istniała możliwość ustawienia tablicy informacyjnej. Opis szlaku powinien być bardzo prosty i zawierać wyłącznie podstawowe informacje przydatne dla turysty. Nie trzeba się też głowić nad przebiegiem tras, tym zajmą się eksperci. 

Żeby wziąć udział w konkursie nie trzeba być więc znawcą, wystarczy mieć dobry pomysł i wytypować 5 ciekawych miejsc wartych odwiedzenia. Każda osoba może złożyć maksymalnie 4 propozycje czyli tyle ile mamy pór roku. Cztery najciekawsze pomysły na szlaki turystyczne po terenie gminy Cieszanów zostaną zrealizowane. Liczy się przede wszystkim kreatywność i nieszablonowe pomysły. Tematyka szlaków jest nieograniczona. Zgłosić można się w łatwy sposób dzięki wypełnieniu zgłoszenia w generatorze on-line (link poniżej). Do dzieła!

Szczegóły i regulamin znajdziecie tutaj i tutaj.

A generator zgłoszenia tutaj.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony i fanpag`a na Facebook`u.