Cieszanowska dycha 2020 już za nami ZDJĘCIA

Udostępnij post na Facebooku!

Cieszanowska Dycha im. Wojtka Pałczyńskiego za nami. Przedstawiamy zdjęcia z biegu.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w zorganizowaniu tego ważnego sportowego wydarzenia.  Wszyscy wiemy jak ten rok jest różny od poprzednich. Zmagamy się z pandemią, ale też chcemy normalnie żyć. Potrzebujemy spotkać się, realizować swoje pasje i jednoczyć się w imię jakiejś idei. Taką okazją była tegoroczna edycja Cieszanowskiej Dychy im. Wojtka Pałczyńskiego, która mało co by się nie dobyła.

Po wprowadzeniu obostrzeń sanitarnych odwołaliśmy wszystkie wydarzenia publiczne. Kiedy obostrzenia zostały złagodzone postanowiliśmy jednak przeprowadzić bieg. I tu wielkie ukłony dla Was! Czasu było naprawdę mało, ale zrobiliśmy to! Dziękujemy bardzo wszystkim zaangażowanym. Szczególnie instytucjom samorządowym Miasta i Gminy Cieszanów z burmistrzem Zdzisławem Zadwornym na czele. To dzięki ich pomocy mogliśmy w ogóle pomyśleć o organizacji biegu. 

Wielkie ukłony dla Mirka Gajerskiego, który przygotował medale. Znacie Go doskonale, niedawno pomagaliśmy Mu po ciężkim wypadku, teraz On pomaga.

Ogromne podziękowania dla Roberta Korzeniowskiego z rodziną. Wsparli nas obecnością, a Robert z żoną przeszli dystans 10 km.

I gigantyczne podziękowania dla Was – biegaczy i zawodników Nordic Walking. Czasu na zapisy było mało, a już po tygodniu mieliśmy prawie pełna listę. Ograniczył nas tylko limit miejsc. 

Gratulujemy zwycięzcom. A wygrali:

Kobiety Nordic Walkimg:

 1. Joanna Zając
 2. Wiesława Kubiszyn
 3. Elżbieta Blajer

Kobiety 10 km:

 1. Małgorzata Domaradzka
 2. Anna Śliwa
 3. Magdalena Solińska

Mężczyźni Nordic Walking:

 1. Tadeusz Kubiszyn
 2. Grzegorz Gwozda
 3. Maciej Blajer

Mężczyźni 10 km:

 1. Maciej Kiper
 2. Paweł Krupa
 3. Sebastian Stempniak

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Jest ich mnóstwo, ale dzięki temu każdy z Was się tam odnajdzie 😀 

DZIĘKUJEMY!

 

Fot. Mariusz Pajączkowski