Ciesz Fanów Festiwal 2020 – info

Udostępnij post na Facebooku!

Czym będzie Ciesz Fanów Festiwal?

Odbędzie się on w dniach 21-22 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec w Cieszanowie czyli w znanej wszystkim dobrze przestrzeni.

Koncerty oglądać będzie można bezpośrednio ze swoich namiotów, stanowiących dla uczestników strefę bezpieczeństwa i zabawy na zasadzie „Twój namiot Twoim królestwem!”
Dla fanów przewidziana jest też strefa bezpośrednio pod sceną w której obowiązywać będzie dystans społeczny i obowiązek noszenia maseczek.

Wśród zespołów, które wystąpią na Ciesz Fanów Festiwalu będą wybrane w głosowaniu internetowym zespoły przeglądowe oraz gwiazdy każdego z wieczorów. Wśród zespołów, które wystąpią w tym roku na Ciesz Fanów Festiwalu są zapewniające dobrą zabawę festiwalowiczom Zielone Żabki. O kolejnych zespołach informować będziemy na bieżąco.

Kultura i festiwale znalazły się w trudnym finansowym położeniu. Nowa forma zakłada współtworzenie wydarzenia przez festiwalowiczów i festiwalowiczki, dlatego całość wydarzenia Ciesz Fanów Festiwal będzie biletowane, a w cenę karnetu wchodzić będzie pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów i kawał dobrej muzyki. Ważną strefą festiwalu będzie City NGO w której swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna z ulubionymi przez festiwalowiczów Kołami Gospodyń Wiejskich serwującymi przysmak wielu fanów cieszanowskie pierogi.

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl oraz na profilach FB: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.