Wbij na skatepark

Udostępnij post na Facebooku!

Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie serdecznie zaprasza Rodziców z małymi dziećmi, młodzież i hobbystów uprawiających dyscyplinę jazdy na rolkach, deskorolkach, wrotkach, hulajnogach i crossowych rowerach na wydarzenie realizowane 24 lipca o godzinie 17.30 pod nazwą  „Wbij na skatepark”. Wydarzenie to odbędzie się na obiekcie sportowym pod tą samą nazwą (czyli Saktepark) w Cieszanowie. W razie wystąpienia burz i nawałnic, wydarzenie przeniesione zostanie na dzień później czyli na 25 lipca – start o tej samej godzinie czyli o 17.30.

Program przeprowadzi grupa zawodowych rolkarzy EAST BLADE z Przemyśla, a w programie:

–  szkolenie dla Rodziców dotyczące wyboru sprzętu do uprawiania tzw. jazdy ulicznej, poruszane także będą sprawy bezpieczeństwa uczestników oraz:

– pierwsze kroki na kółkach i aktywna zabawa na kółkach dla najmłodszych

– młodzieżowe prezentacje umiejętności  

– ekstremalna jazda uliczna wspomnianej grupy East Blade z Przemyśla  

– zapraszamy do prezentacji swoich umiejętności lokalnych sportowców

Całość dopełni muzyka w tle i występ rzeszowskiego zespołu muzycznego i liczne atrakcje dla Dzieci i Młodzieży.

Wszyscy uczestnicy powinni być zaopatrzeni w kask, a początkujący w kask i ochraniacze. Organizatorzy proszą o zgłoszenia telefoniczne do Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie aktywnych zainteresowanych w celu uiszczenia opłaty ubezpieczenia w wysokości 4 zł. Opłaty należy dokonać najpóźniej do dnia 22 lipca, do godziny 15.00. Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków nie obejmuje publiczność i Rodziców najmłodszych pociech.

Serdecznie zapraszamy.