Poszukujemy „Ekipy imprezowej CKiS” – dołącz do nas!

Udostępnij post na Facebooku!
Jesteś młody, zdolny, ambitny i mieszkasz na terenie gminy Cieszanów?
 
Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi „tak” – czytaj dalej.
Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie to instytucja, która chce się rozwiać. Aby to robić, potrzebujemy świeżej krwi, pomysłów i zaangażowania mieszkańców gminy.
 
Poszukujemy pełnoletnich, ambitnych, zdolnych i zaangażowanych ludzi, którzy wniosą do naszej instytucji powiew świeżości. Organizując przedsięwzięcia kulturalne, imprezy, wydarzenia, chcemy pracować w stałej ekipie, która rozumie problemy organizacyjne i wie, jak przeciwdziałać sytuacjom kryzysowym.
 
Wobec powyższego, poszukujemy chętnych osób, które zasilą nasze szeregi w kategorii „Ekipy imprezowej CKiS”. Na czym polega działalność takiej ekipy?
 
Z jednej strony można scharakteryzować ją jako wolontariat, bo ma wszystkie cechy, które można za taki wolontariat uznać. Nie do końca jednak tak jest…
 
Planujemy zorganizować przeszkolenie dot. festiwalowych służb informacyjnych zakończone certyfikatem i egzaminem, zorganizowane przez certyfikowaną, uprawnioną i profesjonalną firmę zajmującą się takimi zagadnieniami od ponad 20 lat. Po ukończeniu takiego kursu, członek naszej ekipy ma prawo do działania w ramach służby informacyjnej na terenie każdej imprezy masowej na terenie RP. Dodatkowo, osobom z naszej ekipy zapewniamy dostęp specjalny do wszystkich wydarzeń organizowanych przez CKiS i Gminę Cieszanów (m.in. CieszFanów Festiwal).
 
Zależy nam na długiej i ambitnej współpracy, dlatego chcemy współpracować z ludźmi, których ciekawi tematyka kulturalna.
 
Powyższy opis Cię zainteresował? Chcesz do nas dołączyć?
 
Zadzwoń lub napisz SMS pod numer 511775245 lub wypełnij poniższą ankietę. Możesz także zadzwonić na numer 16 631 10 95 (w godzinach 8-16) i zapisać się na listę chętnych.
LINK DO ZAPISÓW: https://forms.gle/eKmKP12VWyGt9xVW6
 
Lista osób jest ograniczona, dlatego… kto pierwszy, ten lepszy. 😊 Czekamy na Was!