Gminny Konkurs Recytatorski „JESIENNE PEJZAŻE” [ZDJĘCIA]

Udostępnij post na Facebooku!
Za nami Gminny Konkurs Recytatorski „Jesienne Pejzaże”, który odbył się 26.10.2022 w sali widowiskowej Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie. W konkursie wzięło udział 43 uczestników, którzy przystąpili do konkursu w 3 kategoriach wiekowych (klasy I-III, IV-VI, VII-VIII). Nagrodzonych zostało 14 uczestników (9 z miejsc na podium, a także 5 uczestników wyróżnionych przez Jury). Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, a także drobny upominek. Laureaci nagrodzeni zostali dyplomami, a także nagrodami rzeczowymi.
 
W Jury zasiedli:
– p. Beata Niedźwiecka – Dyrektor Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie
– p. Grażyna Jarosz – Starszy Bibliotekarz w Gminny Ośrodek Kultury w Suścu
– p. Katarzyna Żukowicz – Kustosz w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie
 
Wydarzenie poprowadził Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie, p. Krystian Naparty, a dekoracje i nagłośnienie przygotowali pracownicy Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie – p. Monika Maciuła-Kielar, p. Bożena Zygarlicki, a także p. Zygmunt Niedzielski.
 

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczestników do udziału w wydarzeniu. Wszyscy jesteście zwycięzcami. Gratulujemy talentu i zapraszamy do udziału w tym przedsięwzięciu za rok!