ZIMOWISKO W CIESZANOWIE [ZDJĘCIA]

Udostępnij post na Facebooku!
Od poniedziałku, 16.01.2023 w Cieszanowie trwają zimowe półkolonie #ZimowiskowCieszanowie.
Dziś przypada ostatni dzień naszego wspólnego spotkania, dlatego też warto napisać kilka słów o tym, co już za nami!
Dzieci z terenu Gmin Cieszanów, Lubaczów i Narol, w godzinach 09:00 – 15:00 przebywają pod opieką wykwalifikowanej kadry. W ciągu czterech dni mieliśmy okazję odwiedzić m.in.: Lodowisko w Cieszanowie, Basen w Horyńcu-Zdroju czy Rezerwat przyrody Jedlina. Za nami różne zajęcia integracyjne, m.in. zabawy z chustą animacyjną, biegi w workach i szerokich spodniach, gra w zbijaka, kółko i krzyżyk, gry w planszówki, malowanie twarzy, mega twister, ognisko z pieczonymi kiełbaskami czy spotkanie z Kołami Gospodyń Wiejskich z Gminy Cieszanów, które przygotowały pyszności dla naszych podopiecznych.
Dziś przypada dzień, w którym dzieci spotkają się z funkcjonariuszem Policji, który opowie o bezpieczeństwie w czasie ferii i nie tylko, a także gra miejska Cieszanowski Questing, stworzona przez firmę Makadan z Janowa Lubelskiego.
Podczas #ZimowiskowCieszanowie chcemy pokazać dzieciom, że można kreatywnie spędzać czas bez użycia smartfonów, tabletów czy komputerów. Pokazujemy im także, że szkoła jest miejscem do rozwijania kreatywnego myślenia.
W przygotowanie #ZimowiskowCieszanowie włączyli się:
– Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, Zdzisław Zadworny wraz z pracownikami Urzędu Miasta i Gminy Cieszanów
– Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie
– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cieszanowie
– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Nowym Siole
– Zakład Usług Komunalnych w Cieszanowie
– Koła Gospodyń Wiejskich z Dachnowa oraz Starego Lublińca
– Firma Makadan z Janowa Lubelskiego
Już teraz, z tego miejsca, dziękujemy rodzicom za zaufanie i możliwość spędzenia czasu z cudownymi pociechami. Dla nas to okres intensywnej pracy, ale też nieocenionej radości. Z pewnością przed nami kolejne takie obozy, dlatego bądźcie czujni!
Przypominamy, że w drugim tygodniu ferii nie zwalniamy i zapraszamy na zajęcia i warsztaty stacjonarne do Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie!